90-006 Łódz, ul.Piotrkowska 120
(+48) 42 207 32 32
REZERWUJ
Bankiety i uroczystości

BANKIETY, UROCZYSTOŚCI RODZINNE, SPOTKANIA FIRMOWE, KAMERALNE PRZYJĘCIA

Gdzie zorganizować kameralne przyjęcie rodzinne lub firmowe z klimatem? Good Time Aparthotel to najlepszy wybór. Klimatyczna przestrzeń XIX-wiecznej kamienicy, wygodne kanapy w stylu retro, surowość odkrytej cegły oraz ciepło wystroju wnętrz i obsługi – to idealne warunki na udane przyjęcie. Państwa Goście będą zachwyceni atmosferą tego miejsca. Do każdego przyjęcia zorganizujemy indywidualnie dobraną oprawę zarówno gastronomiczną jak i muzyczną czy animacyjną.

Nasza sala bankietowa mieści się na parterze budynku i posiadają dwa wejścia – wewnętrzne, od strony lobby i zewnętrzne, bezpośrednio z dziedzińca. Taki układ daje wiele możliwości zorganizowania Państwa uroczystości.

Nasze 22 apartamenty zapewnią relaks i spokojny sen po zakończeniu uroczystości.

Przyjęcie mogą Państwo zorganizować u nas na wiele sposobów: przyjęcie w formie dań serwowanych do stolika z obsługą kelnerską lub przyjęcie w formie bufetu szwedzkiego.

Organizujemy: bankiety, uroczystości rodzinne, wieczory panieńskie, spotkania firmowe, kameralne przyjęcia okolicznościowe, jubileusze i inne maksymalnie dla 50 osób.

 

W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z:

Koordynatorem ds. biznesu
+48 42 207 32 32
biznes@good-time.com.pl