90-006 Łódz, ul.Piotrkowska 120
(+48) 42 207 32 32
Book Now
Restauracje

Naszych Gości serdecznie zapraszamy

Do korzystania z dwóch Restauracji, które proponują dwa różnorodne rodzaje menu i tworzą w swoich wnętrzach atrakcyjne nastroje, oferując w ten sposób możliwość urozmaicenia pobytu i dań.

OTWARTE DRZWI Pizza & Pasta.

Sercem tego kameralnego i aromatycznego miejsca jest piec opalany drewnem, a wszystkie dania tworzone są na bazie oryginalnych, włoskich produktów. Wejście i ogródek Restauracji znajdują się dokładnie na wprost Recepcji Good Time Aparthotel.

Bistro & Pub SHERLOCK HOLMES.

Wyjątkowy, angielski i nieco zagadkowy klimat. Obecność Sherlocka Holmesa. Szeroki wybór dań w menu i bogata oferta baru alkoholowego. To wszystko gwarantuje dobre jedzenie i długą zabawę. Wejście do restauracji od ul. Piotrkowskiej, tuż obok bramy prowadzącej na dziedziniec i do Good Time Aparthotel.

Dla wygody i komfortu naszych Gości, po wcześniejszym umówieniu w Good Time Aparthotel, możliwe jest korzystanie z Restauracji w sposób bezgotówkowy, z końcową płatnością w Recepcji i jedną zbiorczą fakturą VAT. Szczegóły, ustalenia i rezerwacje tej formy, a także zapytania grupowe, należy kierować mailem na: biznes@good-time.com.pl.