Układ budynku i lokalizacja pokoi

Aparthotel Good Time to 3 obiekty noclegowe ulokowane w obrębie jednej kamienicy, pod wspólnym adresem ul. Piotrkowska 120 oraz apartamenty przy Piotrkowskiej 82. Układ kamienic jest bardzo charakterystyczny dla Łodzi. Powstał na przełomie XIX i XX wieku w toku kształtowania się zabudowy wzdłuż ul. Piotrkowskiej. Kamienica posiada wewnętrzny, długi i wąski dziedziniec z wjazdem tylko od strony ul. Piotrkowskiej. Dziedziniec okolony jest wysokimi, czterokondygnacyjnymi budynkami tworząc tzw: „łódzką studnię”. Do budynków wchodzi się poprzez wyodrębnione cztery klatki schodowe. Do pokoi prowadzą schody, które w części budynku są drewniane, a w inne części murowane. W naszym budynku nie ma windy. Pokoje ulokowane są na piętrach od I do IV. Niestety z powodu tego układu obiekt nie może zaoferować udogodnień dla osób niepełnosprawnych i posiadających trudności w poruszaniu się. Okna pokoi wychodzą na dziedziniec, a w kamienicy frontowej także na ulicę Piotrkowską.

Wyposażenie

Nasze studia i apartamenty zostały wyposażone z myślą o zapewnieniu Państwu wygodnego pobytu. Standard wszystkich naszych pokoi jest porównywalny. Wszędzie znajdą Państwo:

  • łóżka z możliwością ich dzielenia na pojedyncze lub łączenia w małżeńskie

  • telewizor 32″

  • internet Wi-Fi

  • szafę z wieszakami i półkami

  • stół z krzesłami

  • w pokojach o większym metrażu znajdują się także rozkładane sofy, na których oferujemy dodatkowe miejsca do spania. Sofy posiadają pełen wymiar i zapewniają wygodny sen dla 1 lub 2 osób dorosłych

Recepcja i lobby

Wszystkie nasze obiekty obsługiwane są przez jedną Recepcję. Wejście znajduje się wewnątrz dziedzińca w prawej oficynie. Jest wyraźnie oznaczone szyldem. Zapraszamy wszystkich Gości do kierowania się do Pracowników Recepcji ze wszystkimi sprawami dotyczącymi pobytu u nas. Obok Recepcji znajduje się nasze słynne, klimatyczne lobby – miejsce ulubione przez Gości do odpoczynku. Tutaj, przez całą dobę, mogą się Państwo częstować świeżo mieloną kawą z ekspresu. Dostępna jest też herbata w wielu smakach.

Śniadania

Wszystkich Gości serdecznie zapraszamy na śniadania. Mogą Państwo zdecydować o dokupieniu śniadań zarówno przy rezerwacji, przy zameldowaniu jak i podczas pobytu. Swoją decyzję prosimy zgłosić w Recepcji.
Więcej szczegółów na temat śniadań znajdą Państwo: tutaj

Parking

Oferujemy dwa rodzaje miejsc parkingowych – zachęcamy do dokonywania wygodnego dla Państwa wyboru:

  • parking płatny na dziedzińcu – znajduje się bezpośrednio przy obiekcie, na wąskim dziedzińcu naszej kamienicy. Wjazd/wyjazd możliwy jest tylko od ul. Piotrkowskiej w kamienicy frontowej. Ilość miejsc parkingowych jest ograniczona architekturą obiektu. Miejsc tych nie rezerwujemy. Obowiązuje zasada dostępności do wyczerpania miejsc. Parking na dziedzińcu jest monitorowany, niestrzeżony.

  • parking płatny 350m od obiektu przy ulicy Sienkiewicza 54 (po otrzymaniu karty magnetycznej w recepcji hotelowej) – jest to obszerny, strzeżony 24h parking. Opłatę za dobę parkingową wnosi się w Recepcji. Odległość z parkingu do obiektu mogą Państwo pokonać spacerem w ciągu około 5 minut. Pracownik Recepcji przekaże Państwu mapkę z trasą dojazdu oraz informacje o cenie parkowania.

DOSTĘPNE APARTAMENTY

Pokoje & Noclegi