90-006 Łódz, ul.Piotrkowska 120
(+48) 42 207 32 32
REZERWUJ
SALA CZERWONA

Sala Czerwona - informacje ogólne
To wnętrze historyczne, ukazujące wnętrza XIX-wiecznej Łodzi robotniczej.
Na przełomie XIX i XX wieku to właśnie w tym miejscu, na parceli przy ul. Piotrkowskiej 120 mieściły się warsztaty z drobną manufakturą rękodzielniczą.
Dzisiejsze ściany, w wielu miejscach okaleczone wydarzeniami z przeszłości, gdzieniegdzie wyszczerbione, w innym miejscu połatane - same z siebie opowiadają historię naszego miasta.
Dzięki zachowaniu surowości ścian wiemy także, że dawniej, w tym miejscu funkcjonowało przejście łączące nasz dziedziniec z dziedzińcem sąsiedniej kamienicy.
Zależało nam na pozostawieniu oryginalnego wyglądu cegły co zdecydowanie sprawiło to miejsce wyjątkowym i bardzo chętnie odwiedzanym.
Znajduje się tu także nasza hotelowa Galeria Good Time, która prezentuje sztukę z zakresu malarstwa i fotografii, związaną z Łodzi i tworzoną przez łódzkich artystów. Ekspozycja zmienia się co około 2 miesiące. Serdecznie zapraszamy do jej częstego odwiedzania.

Sala Czerwona - dane techniczne
Sala znajduje się na parterze. Kierują do niej dwa wejścia: pierwsze - bezpośrednio z dziedzińca, drugie - przez hotelową Recepcję i Lobby.
Sala ma 50 m2, z możliwością podzielenia jej na 2 sale po 25 m2.
Długość sali to odpowiednio 10 lub 5m, szerokość 5m, natomiast wysokość 2,9m.
Sala ma dostęp do światła dziennego, istnieje możliwość całkowitego zaciemnienia.
Pomiędzy sala a lobby dostępna jest łazienka.
Wyposażenie sali obejmuje: rzutnik multimedialny, ekran przenośny, flipchart z flamastrami i kartkami, zestaw do notatek dla uczestników, głośniki do laptopa, odtwarzacz CD i mp3,  inne (np. nagłośnienie – po wcześniejszym ustaleniu).
Jesteśmy otwarci na propozycje i pomysły odnośnie aranżacji sali, tak aby w jak najlepszy sposób spełniały one założenia planowanego spotkania.

Sala Czerwona - ustawienia
50 osób – w ustawieniu teatralnym
20 osób – w ustawieniu w podkowę
20 osób - w ustawieniu przy wspólnym stole
15 osób – w ustawieniu szkolnym

Sala Czerwona to także idealne miejsce na pełne klimatu lunche, kolacje, bankiety, spotkania i uroczystości firmowe i rodzinne.

Na specjalne życzenie możemy dowolnie ustawić i zaaranżować salę.
Z boku sali przygotowane jest miejsce na bufet kawowy.

Kontakt z Działem Grup, Konferencji i Bankietów:
tel. 503 766 528
mail: marketing@good-time.com.pl

Sprawdź inne sale Good Time: