90-006 Łódz, ul.Piotrkowska 120
(+48) 42 207 32 32
REZERWUJ
Ważne informacje

Układ budynku i lokalizacja pokoi. Good Time - Łódzki Historyczny Kompleks Apartamentowy to 3 obiekty noclegowe ulokowane w obrębie jednej kamienicy, pod wspólnym adresem ul. Piotrkowska 120. Układ kamienicy jest bardzo charakterystyczny dla Łodzi. Powstał na przełomie XIX i XX wieku w toku kształtowania się zabudowy wzdłuż ul. Piotrkowskiej. Kamienica taka posiada wewnętrzny, długi i wąski dziedziniec z wjazdem tylko od strony ul. Piotrkowskiej. Dziedziniec okolony jest wysokimi, czterokondygnacyjnymi budynkami tworząc tzw: "łódzką studnię". Do budynków wchodzi się poprzez wyodrębnione cztery klatki schodowe. Do pokoi prowadzą schody, które w części budynku są drewniane, a w inne części murowane. W naszym budynku nie ma windy. Pokoje ulokowane są na piętrach od I do IV. Niestety z powodu tego układu obiekt nie może zaoferować udogodnień dla osób niepełnosprawnych i posiadających trudności w poruszaniu się. Okna pokoi wychodzą na zewnętrzny dziedziniec, a w kamienicy frontowej także na ul. Piotrkowską.

Studia i apartamenty. Dbamy o zapewnienie Państwu możliwie najwyższego komfortu pobytu. Nasze obiekty powstały w zaadaptowanych do tego celu wnętrzach kamienicy, która stanowi część zabytkowej zabudowy wzdłuż ul. Piotrkowskiej. W minionych stuleciach w miejscu tym znajdowały się mieszkania i warsztaty rękodzielnicze. Dawne wnętrza zostały podzielone na obecne studia i apartamenty. Z uwagi na ten fakt nasze pokoje są różnorodne pod względem wielkości i rozkładu. Praktycznie nie ma dwóch takich samych. Apartamenty posiadają powierzchnię od 25 do 60m2 i składają się z: odrębnej sypialni, salonu z aneksem kuchennym lub kuchnią, łazienki. Studia natomiast mają powierzchnię od 12 do 30m2 i składają się z jednego pomieszczenia, w którym znajduje się część sypialna i aneks kuchenny.
Część pokoi znajdująca się na najwyższym, tj: IV piętrze, powstała na poddaszu, więc we wnętrzach znajdują się skośne sufity i drewniane, dodające klimatu, belki stropowe.

Wyposażenie. Nasze studia i apartamenty zostały wyposażone z myślą o zapewnieniu Państwu wygodnego pobytu o dowolnej długości (także trwający kilka miesięcy). Standard wszystkich naszych pokoi jest porównywalny. Wszędzie znajdą Państwo:
* łóżka z możliwością ich dzielenia na pojedyncze lub łączenia w małżeńskie
* telewizor 32"
* internet Wi-Fi
* szafę z wieszakami i półkami
* stół z krzesłami
* w pokojach o większym metrażu znajdują się także rozkładane sofy, na których oferujemy dodatkowe miejsca do spania. Sofy posiadają pełen wymiar i zapewniają wygodny sen dla 1 lub 2 osób dorosłych
Aneks kuchenny. We wszystkich naszych pokojach mają Państwo do dyspozycji aneks kuchenny. Aneksy różnią się wyposażeniem. W Good Time Aparthotel aneks kuchenny jest w pełni wyposażony i znajdują się w nim: lodówka, czajnik, płyta grzewcza, garnki, podstawowe naczynia i sztućce. W obiektach Good Time Residence i Loft Piotrkowska by Good Time aneksy kuchenne są w wersji mini i zawierają: lodówkę, czajnik, podstawowe naczynia i sztućce. We wszystkich pokojach witamy Państwa z zestawem startowym: kawa, herbata, woda mineralna.
Łazienka. Wszystkie studia i apartamenty posiadają łazienki. W zależności od pokoju w łazience znajduje się prysznic lub wanna, umywalka, lustro. Na wyposażeniu pokoi jest komplet ręczników, suszarka do włosów i mini zestaw kosmetyków. Jedynym wyjątkiem od tej zasady są 2 pokoje w Loft Piotrkowska by Good Time, które posiadają jedną wspólną łazienkę. Pokoje te oferujemy w niższej cenie z właściwą informacją.
Dodatkowe informacje. W Recepcji mogą Państwo wypożyczyć dodatkowe sprzęty niezbędne podczas Państwa pobytu jak np.: żelazko i deskę do prasowania, dodatkowe naczynia i sztućce, dodatkowe garnki, otwieracz do butelek, lampkę nocną, w sezonie zimowym grzejnik elektryczny, w sezonie letnim wiatrak chłodzący, dodatkową pościel lub ręcznik. Staramy się sprostać wszystkim Państwa potrzebom dlatego w każdym przypadku zapraszamy do Recepcji.

Recepcja i lobby. Wszystkie nasze obiekty obsługiwane są przez jedną Recepcję, która pracuje 24h/dobę. Wejście do Recepcji znajduje się wewnątrz dziedzińca w prawej oficynie. Jest wyraźnie oznaczony szyldem. Zapraszamy wszystkich Gości do kierowania się do Pracowników Recepcji ze wszystkimi sprawami dotyczącymi pobytu u nas. Obok Recepcji znajduje się nasze słynne, klimatyczne lobby - miejsce ulubione przez Gości do odpoczynku. Tutaj, przez całą dobę, mogą się Państwo częstować świeżo mieloną kawą z ekspresu. Dostępna jest też herbata w wielu smakach. Miło i wygodnie jest posiedzieć w tym wnętrzu na stylowych kanapach i fotelach. Wszystkie napoje są także dostępne w opcji "na wynos".

Śniadania. Wszystkich Gości serdecznie zapraszamy na śniadania. Nie są one obligatoryjne przy rezerwacji. Mogą Państwo zdecydować o dokupieniu śniadań zarówno przy zameldowaniu jak i podczas pobytu. Swoją decyzję prosimy zgłosić w Recepcji.
Sala Restauracyjna znajduje się w tym samym budynku, w którym mieści się Recepcja i Lobby. Śniadania podajemy w godzinach:
* 07:00-10:00 od poniedziałku do piątku
* 08:00-11:00 w weekendy i święta
Zależy nam aby czuli się Państwo u nas jak w domu. Również na śniadania oferujemy kuchnię domową. Wśród dań, w bufecie, znajdą Państwo 3 dania gorące (jajecznicę, frankfurterki, naleśniki), mleko z różnymi dodatkami, tosty do samodzielnego przygotowania, półmisek wędlin i serów, świeże sałatki, warzywa i owoce. Kilka razy w tygodniu w bufecie pojawia się też dodatek słodki - ciasto domowe.
Wierzymy, że śniadanie sprawi Państwu dużą przyjemność.

Parking. Oferujemy dwa rodzaje miejsc parkingowych - zachęcamy do dokonywania wygodnego dla Państwa wyboru:
* parking płatny na dziedzińcu - znajduje się bezpośrednio przy obiekcie, na wąskim dziedzińcu naszej kamienicy. Wjazd/wyjazd możliwy jest tylko od ul.Piotrkowskiej poprzez prześwit bramowy w kamienicy frontowej. Ilość miejsc parkingowych jest ograniczona architekturą obiektu. Miejsc tych nie rezerwujemy dla Państwa. Obowiązuje zasada dostępności do wyczerpania miejsc. Jeżeli w danym dniu wszystkie miejsca zostaną zajęte skierujemy Państwa na parking oddalony o 350m od obiektu. Parking na dziedzińcu jest monitorowany, niestrzeżony.
* parking płatny 350m od obiektu - jest to obszerny, strzeżony 24h parking, z bardzo dużą ilością miejsc, zapewniający wygodne parkowanie. Opłatę za dobę parkingową wnosi się w Recepcji. Odległość z parkingu do obiektu mogą Państwo pokonać spacerem w ciągu około 5 minut. Pracownik Recepcji przekaże Państwu mapkę z trasą dojazdu oraz informacje o cenie parkowania.
Wraz z potwierdzeniem Państwa rezerwacji wysyłamy identyfikator uprawniający do wjazdu na ul. Piotrkowską. Prosimy o wydrukowanie identyfikatora i umieszczenie za przednią szybą samochodu.